Open Day na Filozofické fakultě MU

Přijď za námi 23. září a poznej největší fakultu Masarykovy univerzity.

Na fildě můžeš studovat historii, psychologii, jazyky, literaturu, archeologii, informační studia, umění a mnoho dalších humanitních věd. Přijď si vybrat svůj budoucí studijní program, jistě u nás najdeš ten pravý.

Na co všechno se můžeš těšit?

Na Open Day potkáš současné studenty fakulty, kteří ti představí své studijní programy –⁠ jak ty velké, tak ty menší. Získáš důležité informace o přihlášce i přijímacím řízení a zjistíš, co všechno můžeš během svého studia zažít a že Brno je pohodlně dostupné ze všech směrů. Přímo se studenty si budeš moct promluvit nejen o životě v Brně, ale dostaneš také tipy do začátku studia. Můžeš se těšit na prohlídku areálu fakulty a také na soutěž o ceny.

Zarezervuj si své místo. Těšíme se na tebe v sobotu 23. 9.!

Zarezervuj si termín

  • Oborový jarmark se studenty FF MU
  • Info o přihlášce, přijímačkách i studiu
  • Vše o životě na VŠ a v Brně
  • Coffee break ve fakultní kavárně kaFFe

Kateřina Holíková, fakultní koordinátorka

„Studium na Filozofické fakultě MU mi dalo nejen velké množství znalostí, ale i spoustu nových přátel, zajímavých kontaktů a příležitostí. Už při bakalářském studiu jsem se zapojila do spolkového života na fakultě a na magistrovi jsem se dostala i do akademického senátu, kde mohu hájit zájmy studentů. Díky tomu jsem měla možnost získat zajímavé zkušenosti a poznat studenty i mimo svou fakultu. Filozofická fakulta a celá Masaryčka mi změnily život a pomohly mi uvědomit si, co mě baví a čemu se chci v budoucnu věnovat.“

Kateřina Holíková, fakultní koordinátorka
Filozofická fakulta, studentka

Kde nás najdeš?
Podívej se na mapu!

Načítám mapu…

Další fakulty

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info