Vítej na Ústavu výpočetní techniky

Pro své studium na MUNI chceš mít to nejkvalitnější zázemí. Proto s dalšími IT centry na fakultách zajišťujeme, abys měl k dispozici ty nejlepší IT služby. 

Kdo jsme?

Kdo jsme?

Jsme Ústav výpočetní techniky, celouniverzitní pracoviště, které společně s ostatními menšími IT centry na fakultách zajišťuje kompletní servis IT služeb. Mimo to máme také svůj vlastní IT výzkum a spolupracujeme s jinými vědeckými týmy. 

Pro koho to děláme?

Pro koho to děláme?

Pro úplně všechny na Masarykově univerzitě. Pro vás jako budoucí prváky, pro zkušené mazáky z posledních ročníků, pedagogy, zaměstnance i vědce na MUNI.  

Co ti nabízíme? 

Kvalitní prostředí pro studium díky více než 160 IT službám – od kompletního pokrytí W-Fi, provozu počítačových studoven, zajištění tiskařských služeb a elektronických zdrojů či připojení do univerzitní sítě na dálku. Zajišťujeme také všechen nabízený software včetně aplikací MS Office 365 zdarma pro usnadnění online komunikace, spolu/práce a studia celkově. A to je jen zlomek – kompletní přehled najdeš na webu IT MUNI.  

Chceš být akční už od začátku svého startu na univerzitě? Studentům nabízíme takémožnost spolupráce – ať už formou brigády, nebo zapojení skrze diplomové a jiné práce a do projektů různého (nejen IT) zaměření. 

Nabídka praxí

Zajímá tě více informací o IT na MUNI?  

IT služby na MUNI Info o nás Facebook Twitter

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info