Do kdy a jak mám požádat o zápis do dalšího semestru?

Žádost je možné podat vždy se začátkem zkouškového období a nejpozději do termínu, který najdete v harmonogramu období pro jednotlivé fakulty. Můžete ji podat bez ohledu na to, jestli máte splněny podmínky pro postup do dalšího semestru.

Žádost se podává elektronicky v IS MU. Pokud souběžně studujete ve více studiích, musíte podat žádost v každém studiu zvlášť.

Pozor – když si do semestru zapíšete předměty, neznamená to automaticky, že jste do tohoto semestru zapsáni. Jsou to dvě odlišné věci.

Informační systém studium hlídá a připomíná důležité termíny

Termín zápisu vám pomůže ohlídat IS MU, který vás upozorní, pokud zapomenete kliknout na žádost o zápis do dalšího semestru.

Včas se dozvíte také informace od vašich vyučujících, informace o výuce i o řadě důležitých studijních povinností – systém vás o nich automaticky informuje a případně je připomíná. Přehled aktuálních i starších upozornění najdete v sekci Student (Během studia – IS MU připomíná).

Nevíte? Tápete?
Jsme jedno ucho

Bez popisku

Načítám...

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info