1. 12. 2020

Nový ředitel komunikace a vnějších vztahů na MU

Od 1. prosince 2020 nastupuje na Masarykovu univerzitu Pavel Žára, který bude nově zastávat funkci ředitele komunikace a vnějších vztahů a bude zároveň tiskovým mluvčím Masarykovy univerzity. Na pozici tiskové mluvčí tak vystřídá Terezu Fojtovou.

Pavel Žára přichází z Fakultní nemocnice Brno, kde vedl Centrum komunikace, předtím působil jako dlouholetý tiskový mluvčí statutárního města Brna. Jeho priority jsou zlepšení webové prezentace Masarykovy univerzity, zvýšení povědomí o vědecko-výzkumných aktivitách MU a posílení spolupráce s jednotlivými fakultami.

V rámci Rektorátu MU dochází ke spojení tiskového a odboru vnějších vztahů a marketingu do jednoho Odboru komunikace a vnějších vztahů (OKVV), kde budou oddělení komunikace a oddělení vnějších vztahů a marketingu.