11. 9. 2019

Sté výročí univerzit připomene i hokejové utkání mezi MUNI a MENDELU

S blížícím se startem akademického roku začal i prodej vstupenek na největší studentskou sportovní událost připravovanou na podzim tohoto roku v Brně. Ve čtvrtek 7. listopadu se od 19 hodin v DRFG aréně střetnou v rámci oslav 100. narozenin hokejové týmy Masarykovy a Mendelovy Univerzity. Cena vstupenek je v předprodeji 140 korun a jsou již v prodeji v síti Ticketportal.

Hokejový duel je součástí oslav stoletého výročí Masarykovy univerzity i Mendelovy univerzity. Organizátoři by jím rádi navázali na tradici studentských hokejových zápasů, která v Brně vznikla již před několika lety. Letos vyústila v založení samostatné české Univerzitní ligy ledního hokeje.

Samotnému listopadovému utkání bude předcházet průvod studentů a fanoušků obou škol městem. Zápas bude provázet bohatý doprovodný program a soutěže o řadu cen, včetně zapůjčení vozu Ford Transit pro 9 osob na týden.