11. 9. 2019

Sté výročí univerzit připomene i hokejové utkání mezi MUNI a MENDELU

S blížícím se startem akademického roku začal i prodej vstupenek na největší studentskou sportovní událost připravovanou na podzim tohoto roku v Brně. Ve čtvrtek 7. listopadu se od 19 hodin v DRFG aréně střetnou v rámci oslav 100. narozenin hokejové týmy Masarykovy a Mendelovy Univerzity. Cena vstupenek je v předprodeji 140 korun a jsou již v prodeji v síti Ticketportal.

Hokejový duel je součástí oslav stoletého výročí Masarykovy univerzity i Mendelovy univerzity. Organizátoři by jím rádi navázali na tradici studentských hokejových zápasů, která v Brně vznikla již před několika lety. Letos vyústila v založení samostatné české Univerzitní ligy ledního hokeje.

Samotnému listopadovému utkání bude předcházet průvod studentů a fanoušků obou škol městem. Zápas bude provázet bohatý doprovodný program a soutěže o řadu cen, včetně zapůjčení vozu Ford Transit pro 9 osob na týden.

Stáhnout článek .pdf 194 kB

Kontakty

Text této tiskové zprávy, k němuž vykonává majetková autorská práva Masarykova univerzita, je dostupný pod licenčními podmínkami Creative Commons Uvádějte autora 3.0 Česko. Užití textu na základě zákona tím není nijak omezeno, zúženo či limitováno.

Další tiskové zprávy

Přehled všech tiskových zpráv