Prodej pro pracoviště MU

Výdej propagačních předmětů MUNI

  • Fakulty a pracoviště MUNI mohou zakoupit propagační předměty a tiskoviny za zvýhodněné ceny na vnitroobjednávku. Aktuální ceník na vyžádání pošleme, průběžně se mění. Vnitroobjednávku Vám zajistí ekonomické oddělení Vašeho hospodářského střediska. Výdej zajišťuje Munishop.cz, kontakt: 549 495 551, munishop@muni.cz. Dodací lhůta je do 3 dnů. V případě, že si zboží vyzvednete, lze dohodnout dodání dříve. Otevírací doba Munishopu a další informace: https://munishop.muni.cz/prodejny/munishop-cz.
  • Pracoviště MUNI může podat žádost o bezúplatné vydání propagačních předmětů na celouniverzitní akce. Žádost schvaluje Odbor komunikace a vnějších vztahů RMU. Předměty na základě schválené žádosti vydává Munishop, kontakt: hudcova@rect.muni.cz, 549 498 036. Formulář: Žádost o bezúplatný výdej předmětů MUNI
  • Studenti mohou požádat o bezúplatné vydání propagačních předmětů ve Stipendijním programu rektora MUNI. Program podporuje studentské aktivity (např. podpora spolků), které překračují rámec jedné fakulty, případně Masarykovy univerzity. Více zde.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info