Kancelář na Rektorátu MU

Kancelář se nachází přímo na Rektorátu Masarykovy univerzity v 5. patře, jedná se o místnost č. 586. V současné době ji sdílí například Spolek absolventů a přátel Masarykovy univerzity, MUNIE, Masarykovy debaty, Halas či Demagog.

Šanci využívat tuto kancelář má i váš spolek! A jaká jsou pravidla?

Správcem místnosti je Spolek absolventů a přátel Masarykovy univerzity. Kontaktní osobou je Mgr. Martin Glogar (tel.: +420 549 49 3076, e-mail: glogar@czs.muni.cz). Na straně univerzity jsou kontaktní osoby:

Kancelář lze využívat každý všední den mezi 6. a 20. hodinou. V případě potřeby navštívit kancelář během víkendu se podává žádost s předstihem 14 dnů p. Šárce Karmazínové na adresu karmazinova@rect.muni.cz.

Klíč od kanceláře je trvale umístěn na vrátnici Rektorátu MU, kde si jej můžete vyzvednout (hned vpravo u vstupu do budovy). Po odchodu klíč vracíte, tj. klíč nelze vlastnit ani není dovoleno tvořit si vlastní kopie.

Každý spolek má v užívání kanceláře rovnocenné postavení, stejně tak má vyhrazené své místo ve skříni. Kancelář je také vybavena jedním stolním počítačem, tiskárnou, připojením k internetu a telefonem.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info