Otevřeli jsme Spolkovnu!

Ideálním reprezentativním místem pro spolkové aktivity je nová Spolkovna v suterénu budovy na Komenského náměstí v Brně.

červen 2021

Bez popisku

Spolkovna je primárně určena aktivitám studentských spolků, které plní společenskou roli univerzity při mnoha akcích a událostech. Prostor má kapacitu cca 50 návštěvníků a je vybaven audio a výpočetní technikou, kuchyňkou, vlastním sociálním zařízením a skladovými prostory. Mohou se zde konat různé porady, přednášky, setkání, workshopy či menší konference. Je vhodná také pro různé společenské hry a aktivity.

Spolkovna je k dispozici všem spolkům a klubům a je jedno zda se jedná o spolky katederní, fakultní či univerzitní. Přístup do Spolkovny však zajistí jedině podpis smlouvy spolku s univerzitou, v případě klubu pak podpis memoranda. Smlouva i memorandum jsou uzavírány vždy na jeden rok a studentům zajistí nejen možnost využívání nových prostor, ale i možnost uvedení sídla spolku na adrese Spolkovny a užívání loga MUNI.

Načítám mapu…

Přehled všech článků