Laboratoř elektronických multimediálních aplikací (LEMMA) - Filmový festival FI MU

Celouniverzitní spolek

O nás

Laboratoř LEMMA zastřešuje Filmový festival Fakulty informatiky MU (FFFI MU). FFFI MU je výsledkem úsilí studentů MU, kteří během dvou semestrů v předmětech PV110 Základy filmové řeči a PV113 Produkce audiovizuálního díla absolvují kompletní výuku praktické produkce filmu, často bez předchozích zkušeností. V malých týmech i jednotlivě prochází celým procesem přípravy krátkometrážního filmu od námětů přes literární a technické scénáře, produkci, střih, postprodukci a zvládají práci scénáristů, režisérů, kameramanů, zvukařů, produkčních, střihačů, herců a dalších rolí. Zároveň samostatně za pomocí mentorů organizují celý festival, od PR, přes vizuál až po natáčení traileru a fundraising.

Co je naším posláním?

Naším cílem je vytvářet studentská audiovizuální díla a uspořádat festival, na kterém jsou tato díla promítána spolu s externími amatérskými filmy.

Co děláme

Organizujeme Filmový festival Fakulty informatiky MU a věnujeme se aktivitám spojenými s jeho organizací.

Název

Laboratoř elektronických multimediálních aplikací (LEMMA) - Filmový festival FI MU

festival.fi.muni.cz

Jak nás kontaktovat