Ambasadoři MU v Jihomoravském kraji

Klára Dolinová


Klasické a španělské gymnázium Brno

Studuji na Klasickém a španělském gymnáziu v Brně a učení mě moc baví – hlavně chemie, biologie, latina a španělština. Mám ráda komunikaci a práci s lidmi a taky pořádání všemožných aktivit pro ně. Kromě školy se věnuji horské cyklistice a běhu na lyžích, obecně trávím spoustu času v přírodě. Ráda zpívám, poslouchám hudbu a tančím. Své další studium budu nejspíše směřovat na Lékařskou fakultu, protože v tomto oboru se snoubí vše, co je mi blízké a co mě baví.

Viola Krausová


Gymnázium, Velké Pavlovice

Mezi mé zájmy patří literatura, medicína a historie. V literatuře se zajímám jak o starší autory, tak o díla současná. Medicína je mým koníčkem už několik let a chtěla bych se jí věnovat i v budoucnu. V rámci poznávání historie ráda navštěvuji hrady a zámky a objevuji nová skrytá tajemství našich dějin. 

Veronika Valouchová


Gymnázium tř. Kapitána Jaroše, Brno

U volného času bych na prvním místě uvedla rukodělné činnosti, zejména mi v poslední době učarovaly polymerové hmoty a akvarelky. Dále skautuji, snažím se hrát na kytaru a housle, sem tam se vyskytuji na šifrovačkách a pokouším se různými cestami proniknout do tajů biologie a chemie, kterým bych se nějakým způsobem (= studium ideálně na LF/PřF) chtěla věnovat i dál.

Petr Vičar


Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická, Vyškov

Až jednou zavítám na Masarykovu univerzitu jako její student, bude to určitě na přírodovědeckou nebo lékařskou fakultu. Biologie je pro mě bezedný zdroj nových zajímavých poznatků. To samé se dá říci i o včelách ať už obecně nebo i adresně o těch „mých“ obývajících 12 úlů na naší zahradě. Poněkud neobvyklý zájem o přírodu vyvažuje má technicky založená vášeň pro motorky. (Momentálně sedlám černou Hondu a snad ani nemusím zmiňovat, že je pro mě jako přítelkyně) Stručně vyjádřeno: biologie, včelaření, motorka – to jsem já ve třech bodech.

Melkon Gyulzadyan


Obchodní akademie, SOŠ a VOŠ Kotlářská, Brno

Jsem členem žákovského parlamentu na SŠ Kotlářská. Baví mě plavat a samozřejmě poslech hudby. I když to někomu přijde směšné, účetnictví a ještě rád cestuji a pomáhám ostatním. V brzké době bych se chtěl stát plavčíkem, protože rád pomáhám ostatním a navíc mám rád plavání. Zatím přesně nevím, na jaký obor bych šel, ale přemýšlím o tom, že bych šel na ESF.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info