Ambasadoři MU ve Zlínském kraji

Petr Has


Gymnáziu Františka Palackého, Valašské Meziříčí

Nejraději poslouchám hudbu, trávím čas s přáteli a bavím se. Rád poznávám nové lidi i kultury, takže k mým koníčkům asi můžu přiřadit i cestování. Bývám ale taky dost tvrdohlavý a občas se docela zbytečně rozčiluju, což se teda snažím omezovat. Občas chodím bruslit nebo plavat, s rodinou pravidelně jezdíme lyžovat nebo na kola, ale největší odpočinek je pro mě sledování seriálů, třeba i v angličtině.

Renáta Pivodová


Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

Studentka zlínského GYMZLu. Matematička, astronomka, organizátorka svých i cizích věcí. Milovnice soundtracků, Donnieho Darka, Arthura Denta, Sterlinga Archera. Historií, gastronomií a fantazií nepohrdnu. V budoucnu bych chtěla zůstat věrná matematice a programování.

Jakub Zemek


Gymnázium, Uherské Hradiště

Jmenuji se Jakub Zemek, bydlím ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Mám rád smažený sýr, a rád ochutnávám novinky ze sítě restaurací McDonald´s.

Ve volném čase - ač jej moc není - hraji floorbal, tancuji ve folklorním souboru Hradišťánek, chodím do posilovny, setkávám se s přáteli ať už někde venku nebo online prostřednictvím her a sociálních sítí. Pozornost také věnuji dění kolem vesmírných programů, posledních objevů  a výdobytků vědy.

Od malička chci být astronautem vyslaným k plnění úkolů v prostředí mikrogravitace.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info