Sbíráme žádosti od institucí i jedinců, kteří chtějí využít dobrovolníky

Vlnu solidarity ze strany studentů vyvolaly v posledních hodinách výzvy z různých částí Masarykovy univerzity, aby se studenti v době mimořádných opatření kvůli šíření koronaviru zapojili do projektů na pomoc nejvíc ohroženým skupinám obyvatel.

13. 3. 2020

Za několik hodin se do univerzitní databáze přihlásilo dohromady více než 850 lidí, kteří postupně začínají pomáhat hlavně ve Fakultní nemocnici Brno, s hlídáním dětí na různých místech nebo s informováním lidí na nouzových linkách.

Pokud jste organizace nebo instituce, která má pro dobrovolnickou pomoc využití, kontaktujte nás prosím prostřednictvím tohoto formuláře, budete kontaktováni (prosím o trpělivost, bude to nejdřív v pondělí 16. března odpoledne).

Pokud jste individuální zájemce o dobrovolnickou pomoc, kontaktujte nás prosím prostřednictvím tohoto formuláře, budete kontaktováni (prosím o trpělivost, bude to nejdřív v pondělí 16. března odpoledne).

Přehled všech článků