Vláda zakázala kvůli šíření koronaviru přítomnost studentů na vysokých školách

Od pondělí 12. října bude zakázána přítomnost studentů na vysokých školách s výjimkou klinické a praktické výuky a praxe studentů studijních programů všeobecné lékařství, zubní lékařství, farmacie a dalších zdravotnických studijních programů. Vyplývá to z nových opatření vlády.

9. 10. 2020 8:26

Vláda Andreje Babiše schválila na mimořádném jednání ve čtvrtek 8. října 2020 další balík krizových opatření, kterými reaguje na nepříznivý vývoj epidemické situace a rostoucí počet nakažených nemocí covid-19. Jedno z opatření se týká také vysokých škol, kde bude od pondělí 12. října zakázána přítomnost studentů na vysokých školách s výjimkou klinické a praktické výuky a praxe studentů studijních programů všeobecné lékařství, zubní lékařství, farmacie a dalších zdravotnických studijních programů. Dopad tohoto opatření na Masarykovu univerzitu dnes projedná krizový štáb a o závěrech jeho jednání budeme informovat.

Přehled všech článků