Za jakých podmínek můžu využívat službu psychologického poradenství?

1. Službu můžete čerpat, pokud jste aktivním studentem MU, tedy máte aktivní studium na MU, v maximálním rozsahu 10 konzultací za akademický rok.
  2. Na termíny se objednávejte prostřednictvím rezervačního systému.
  3. Pokud v době využívání této služby přerušíte nebo ukončíte studium, máte povinnost tuto skutečnost bez prodlení oznámit písemně na adresu psycholog@muni.cz.
  4. Aktuální počet konzultací, které jako student MU můžete zdarma využít, se může v průběhu akademického roku měnit.
  5. Omluvu z konzultace proveďte písemně na e-mail Vámi vybraného psychologa a svou rezervaci zrušte v rezervačním systému nejpozději 48 hodin před sjednaným termínem konzultace, jinak konzultace propadne. Pokud však zjistíte méně než 48 hodin předem, že na konzultaci z vážných důvodů nemůžete dorazit, dejte nám to, prosíme, vědět také.
  6. Pokud se na konzultaci třikrát nedostavíte, nebude po zbytek akademického roku možné vytvářet další rezervace.

Nevíte? Tápete?
Jsme jedno ucho