Vedení třídní schůzky formou triády: žák - rodič - učitel

Vedení třídní schůzky formou triády se stává ve školách stále více oblíbené a v některých školách nově vyžadované. Pokud si nevíte rady, jak tuto formu setkání realizovat, přijďte načerpat inspiraci. Na kurzu se dozvíte, co je to triáda (tripartita), co je jejím cílem, jak se co nejlépe připravit na triádové setkání, jaké jsou role jednotlivých členů triády, význam portfolia, sebehodnocení pro triádu aj. Pozornost bude věnována i tvorbě portfolia a sebehodnocení žáků, které jsou jeho důležitou součástí.

Kurz je vhodný nejen pro vedoucí pracovníky, ale i učitele 1. a 2. stupně ZŠ, speciální pedagogy, výchovné poradce a sociální pedagogy.

Termíny kurzu

Období výuky 22. 5. 2024 13:00 – 17:00
Počet účastníků
10 až 50

Při počtu účastníků nižším než 10 se kurz nebude konat

Zdarma

Účastnický poplatek je hrazen z projektu, který je financován z příspěvku MŠMT (Ukazatel I) poskytnutý MU z Programu na podporu strategického řízení vysokých škol (dále jen PPSŘ) pro roky 2022-2025.

Pedagogická fakulta MU - učebna bude upřesněna.

Termín přihlášení
do 15. 5. 2024 (včetně)

Vše o studiu

Co se naučíte

Triáda - cíle, příprava na setkání, role jednotlivých členů triády.
Portfolium.
Sebehodnocení, hodnocení ve skupině.
Písemné dohody.

Jak se přihlásit

Přijímací řízení

Přihlášení na kurz probíhá formou provedení objednávky kurzu v OC MU. Objednávku kurzu provádí sám zájemce na svou osobu.

Zájemci, kteří nejsou absolventi MU, uvedou v objednávce do kolonky Poznámka místo narození, příp. i rodné příjmení (z důvodu vystavení osvědčení).

Průběh studia, lektoři

Podmínky pro ukončení

Absolvování kurzu v plném rozsahu a vyplnění evaluačního dotazníku. Absolvent kurzu obdrží papírové osvědčení o absolvování programu celoživotního vzdělávání.

Lektoři

Mgr. Radmila Dačevová, Ph.D.

Informace o kurzu

Váháte?
Máte otázku?

Zajímá vás obsah a podmínky studia kurzu Vedení třídní schůzky formou triády: žák - rodič - učitel? Zeptejte se nás: