Volná místa pro technické pracovníky a pracovnice

MUNI je značka i jistota

Masarykova univerzita má k sedmi tisícům zaměstnanců a věřte, že pedagogové a vědci tvoří jen část z nich. Aby mohla univerzita fungovat, potřebuje i kuchaře a kuchařky, údržbáře, recepční nebo správce budov. Staňte se jedním nebo jednou z nich a přidejte se do týmu, kde se hraje fér, k lidem se přistupuje s respektem a nikdo se nemusí bát, že se mu pracovní podmínky změní z týdne na týden.

Vyberte si z nabídky míst:

Co nabízíme?

30 dnů dovolené

Práce v nových a zrekonstruovaných areálech

Příspěvek na penzijní připojištění, nebo školkovné

Zajistíme Multisport karty

Stravenkový paušál

Možnost psychologického poradenství

Vybraná očkování zdarma

Knihovny zdarma

Bezplatné softwarové licence

Slevy na odborné kurzy

Tomáš Brym

„Benefitů je tady spousta, příspěvky na důchodové spoření, 30 dnů dovolené. Ale pro mě je nejdůležitější větší klid a to, že mám prostor být s rodinou. Zvedla se mi tady kvalita života.“

Tomáš Brym
šéfkuchař, SKM MUNI

Přečtěte si celý příběh

A to není všechno

Pracovní vstup na univerzitu otvírá dveře, o kterých jste možná doteď neměli ani ponětí. Jako zaměstnanci MUNI máte zdarma přístup do všech knihoven nebo ke zlevněným jazykovým kurzům. Co tak začít novou etapu života? Neustálá přítomnost studentů vás nabije energií a výzkumná atmosféra přiměje navštívit výjimečná místaakce, které se jinde nekonají.