Volná místa pro vědce, vědkyně, akademiky a akademičky

Hledáme ty, kteří se nebojí mít nápady

Pojďte pracovat na univerzitu se skvělým vybavením a ambicemi. Hledáme kolegy a kolegyně, kteří se nebojí přijít s novými směry výzkumu, podpoří studenty v hledání jejich profesního směru a budou žít našimi hodnotami.

Vyberte si z nabídky míst:

Co nabízíme?

40 dnů dovolené

Práce v nových a zrekonstruovaných areálech

Služby projektové podpory

Možnost tvůrčího volna/sabatiklu

Školení pro zlepšení pedagogických a manažerských schopností

Stravenkový paušál

Zajistíme Multisport karty

Vybraná očkování zdarma

Příspěvek na penzijní připojištění, nebo školkovné

Možnost psychologického poradenství

Lucie Vidovićová

„MUNI je značka. Jako výzkumnice nemusím nikomu vysvětlovat, odkud jsem, mám být na co hrdá. Daří se tady posilovat vnitřní kulturu a sounáležitost a v Brně je navíc vysoká kvalita života.“

Lucie Vidovićová
Odborná asistentka, katedra sociologie FSS MU

Přečtěte si celý příběh

A to není všechno

Vstupem na MUNI otvíráte dveře do jedné velké komunity. Každý tým nebo pracoviště si organizuje vlastní setkání a teambuildingy, ale mimo to vám budou chodit pozvánky na ty rektorátní, celofakultní nebo celouniverzitní. Na MUNI je silná tradice propojování výzkumných záměrů a využívání specializovaných přístrojových kapacit a zařízení napříč fakultami. Počítáme i s tím, že člověku může po letech tvrdé vědecké práce dojít dech. Proto nabízíme po určité době možnost tvůrčího volna, takzvaného sabatiklu.