Odborný asistent / odborná asistentka Katedry psychologie - oblast psychologie práce

Pracoviště
Katedra psychologie Fakulta sociálních studií
Termín přihlášek
19. 5. 2024
Nástup
01. září 2024 nebo dohodou
Typ úvazku
částečný
Obor činnosti
Věda a výzkum  |  Vzdělávání a školství
Elektronická přihláška

MASARYKOVA UNIVERZITA

DĚKAN FAKULTY SOCIÁLNÍCH STUDIÍ

vyhlašuje

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ

na místo

odborná asistentka / odborný asistent v oblasti psychologie práce Katedry psychologie

Úvazek:          0,3 až 0,5

Nástup:          od 1. 9. 2024

Přihlášky:      do 19.05. 2024

Co budete dělat

  • vyučovat v českém a anglickém jazyce na bakalářském a magisterském stupni studia předměty z oblasti psychologie práce
  • realizovat vlastní výzkumné projekty z oblasti psychologie práce
  • podílet se na přípravě a realizaci nových předmětů z oblasti psychologie práce
  • povedete diplomové práce
  • budete zapojen/a do organizačních činností katedry psychologie

Co nabízíme

  • práci v přátelském týmu, kterému záleží na kvalitě práce a na efektivitě
  • autonomii pro práci a prostor pro uplatnění vlastních nápadů
  • prostor a podporu při rozvoji vlastních schopností a dovedností
  • materiální výhody: výkonnostní příplatek založený na kvalitě a množství odvedené práce, 40 dnů dovolené, příspěvek na stravu, příspěvek na penzijní připojištění, školkovné, MULTIsport, moderní pracovní prostředí

Co potřebujeme

  • psychologické vzdělání (Mgr.) a ukončené doktorské studium v oblasti psychologie práce (Ph.D.)
  • zkušenosti s přípravou a realizací vzdělávání ve firemním prostředí
  • výsledky v oblasti výzkumu (grantové projekty, publikace)
  • pobyt na zahraniční univerzitě v nepřerušené délce nejméně 3 měsíce
  • pedagogické dovednosti: prezentační dovednosti, práce se skupinou, poskytování zpětné vazby, tvorba interaktivních vzdělávacích programů
  • výzkumné dovednosti: příprava a realizace výzkumných projektů, psaní publikací
  • schopnost učit v angličtině
  • ochotu učit se nové věci, přátelské a ohleduplné jednání, schopnost jasně a stručně komunikovat, schopnost přijmout kritickou zpětnou vazbu

Podklady k výběrovému řízení:

  • kopie dokladů o dosažené kvalifikaci
  • motivační dopis zahrnující představu o možnostech zapojení do výuky a výzkumu na nabízené pozici (max. 1800 znaků včetně mezer)
  • strukturovaný životopis
  • jeden doporučující dopis
  • přehled výsledků výzkumné činnosti (grantové projekty, publikace, ohlasy)

K přihlášení do výběrového řízení a zaslání dokumentů využijte e-přihlášku.

Uzávěrka pro podání přihlášek je 19. května 2024.

Informace o Katedře psychologie FSS MU naleznete na internetových stránkách: https://www.fss.muni.cz/o-nas/struktura-fakulty/231200-katpsychologie

Pošleme vám odkaz na elektronickou přihlášku

Načítám...

Poradíme vám s životopisem a přípravou na pohovor

Tipy pro výběrové řízení

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info