Ekonom / ekonomka projektů - zástup za mateřskou dovolenou

Pracoviště
Ekonomické oddělení Fakulta sociálních studií
Termín přihlášek
12. 5. 2024
Nástup
01. června 2024 nebo dohodou
Typ úvazku
plný
Obor činnosti
Administrativa  |  Ekonomika a finance  |  Projektové řízení, granty  |  Vzdělávání a školství
Elektronická přihláška

MASARYKOVA UNIVERZITA

TAJEMNICE FAKULTY SOCIÁLNÍCH STUDIÍ

vyhlašuje

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ

na místo

ekonoma/ekonomky projektů  (zástup za MD)

Fakulta sociálních studií MU, nositelka ocenění HR Excellence in Research Award udělovaného Evropskou komisí, hledá do svého týmu novou kolegyni / nového kolegu na pozici ekonom / ekonomka projektů.

Co budete dělat?

  • Kontrolovat dodržení finančních pravidel poskytovatelů při realizaci národních i zahraničních dotačních a nedotačních projektů.
  • Zajišťovat činnost správce rozpočtu při sledování čerpání poskytnutých finančních prostředků.
  • Poskytovat konzultace a poradenství k ekonomické části při podávání žádostí o finanční dotace a příspěvky.
  • Spolupracovat při tvorbě monitorovacích/periodických/průběžných zpráv a žádostí o platby

Co nabízíme?

  • Příjemné pracovní prostředí, přátelský a vstřícný kolektiv;
  • smysluplnou i odpovědnou práci;
  • inspirující a podnětné prostředí prestižní univerzity;
  • různorodou práci podněcující osobní rozvoj;
  • hmotné výhody (příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, moderní pracovní prostředí, 6 týdnů dovolené, příspěvek na vzdělávání, příspěvek na školkovné a MultiSport benefit);
  • příležitost podílet se na rozvoji fakulty.

Co potřebujeme?

  • VŠ vzdělání, nejlépe ekonomického směru,
  • orientace v univerzitním prostředí výhodou,
  • aktivní přístup, logické myšlení a schopnost uvažovat v souvislostech, ochotu učit se nové věci, přátelské a ohleduplné jednání a komunikace,
  • znalost anglického jazyka slovem i písmem na úrovni B2
  • základní znalost práce s programem Microsoft Excel
  • zkušenosti s realizací projektů výhodou.

Pracovní úvazek: 40 hodin týdně

Místo výkonu práce: Brno, Joštova 10, 602 00

Předpokládaný termín nástupu: ideálně k 01.06.2024, případně dohodou

Přihlášky – forma elektronické přihlášky (CV, motivační dopis a doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání) do 12.05.2024.

Pošleme vám odkaz na elektronickou přihlášku

Načítám...

Poradíme vám s životopisem a přípravou na pohovor

Tipy pro výběrové řízení

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info