Údržbář

Pracoviště
Správa budov Správa Univerzitního kampusu Bohunice
Termín přihlášek
22. 5. 2024
Nástup
dohodou
Typ úvazku
plný
Obor činnosti
Řemeslné a manuální práce
Elektronická přihláška

Správa Univerzitního kampusu Bohunice Masarykovy univerzity vyhlašuje výběrové řízení na pozici

údržbář

Vaše náplň práce:

  • obsluha a kontrola energetických zařízení: výměníkové stanice vytápění + ohřev TUV, chladící okruhy
  • kontrola těsnosti úniku provozních plynů a kapalin a funkčnosti provedených rozvodů a instalovaných zařízení
  • odstraňování provozních závad a provádění pravidelné údržby
  • opravy a údržbové práce spojené se správou budov

Co očekáváme?

  • ŘP skupiny B
  • vyučení v oboru instalatér
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • zručnost a technické myšlení

Co nabízíme:

  • stabilní zaměstnání v příjemném prostředí univerzity
  • HPP v jednosměnném provozu (pracovní doba 7:00 - 15:30)
  • zaškolení zkušenými kolegy z oboru
  • pravidelný měsíční příjem bez zpoždění + stravenkový paušál
  • 6 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění nebo dlouhodobý investiční produkt
  • školkovné
  • Multisport kartu

Nástup: dohodou

Strukturovaný životopis zasílejte do 22.5.2024 personalistce SUKB Martině Fňukalové prostřednictvím e-přihlášky:

Pošleme vám odkaz na elektronickou přihlášku

Načítám...

Poradíme vám s životopisem a přípravou na pohovor

Tipy pro výběrové řízení

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info