Vedoucí Centra univerzitního sportu

Pracoviště
Centrum univerzitního sportu Fakulta sportovních studií
Termín přihlášek
26. 5. 2024
Nástup
1. 9. 2024
Typ úvazku
plný
Obor činnosti
Management  |  Tělovýchova a sport  |  Věda a výzkum  |  Vzdělávání a školství
Elektronická přihláška

Děkan Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity vypisuje výběrové řízení na akademickou pracovní pozici

Fakulta sportovních studií MU je jednou z menších, progresivně se rozvíjejících fakult Masarykovy univerzity. Jejím posláním je přispívat k pohybově aktivnímu a zdravému životu všech věkových i výkonnostních skupin populace a k rozvoji poznání v oblasti sportu a pohybových aktivit. Fakulta sídlí v moderním univerzitním kampusu v Brně-Bohunicích.

Na pracoviště Centra univerzitního sportu hledáme zralou osobnost, která je nejen sportovním nadšencem, ale současně i zkušenou vedoucí / zkušeným vedoucím. Spolu s týmem lektorek a lektorů se bude aktivně podílet na výuce všeobecné tělesné výchovy studentů Masarykovy univerzity a bude utvářet její směřování.  Manažerské a pedagogické zkušenosti využijeme také při přípravě ostatních pohybových aktivit určených nejen studentům, ale i zaměstnancům univerzity a široké veřejnosti.

Náplň práce:

  • zajištění náležitého chodu pracoviště a jeho rozvoje v souladu se strategickým záměrem fakultyuniverzity
  • odpovědnost za pedagogickou a vědeckou činnost pracoviště a dosahování požadovaných výstupů a výsledků,
  • odpovědnost za výkon tzv. třetí role univerzity,
  • personální řízení pracoviště,
  • odpovědnost za hospodaření pracoviště (ve spolupráci s tajemnicí fakulty),
  • podpora rozvoje vědeckovýzkumných aktivit,
  • úzká spolupráce s vedením Katedry tělesné výchovy a společenských věd a vedením fakulty,
  • vlastní pedagogická a vědeckovýzkumná činnost.

Požadujeme:

  • minimálně magisterské vzdělání v oboru tělesná výchova a sport nebo příbuzném oboru,
  • zkušenost s řízením pracovního kolektivu,
  • odpovídající předchozí pedagogické zkušenosti,
  • zkušenosti se sportovním managementem a marketingem (vč. organizace sportovních soutěží),
  • výbornou znalost českého jazyka, pokročilou znalost anglického jazyka (min. na úrovni B2),
  • vysoké pracovní nasazení, orientaci na dosahování cílů a vyhodnocování efektivity činností,
  • výborné organizační, manažerské a komunikační dovednosti,
  • aktivní přístup a ochotu dalšího vzdělávání a seberozvoje,
  • občanskou a morální bezúhonnost.

Oceníme:

  • zkušenosti spolupráce se zahraničím v relevantní oblasti,
  • zkušenosti s pohybovými aktivitami osob se specifickými potřebami,
  • předchozí projektové aktivity.

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr na plný úvazek (40 hodin týdně),
  • zázemí úspěšné, stabilní a prestižní instituce s mezinárodním přesahem,
  • podporu dalšího vzdělávání a rozvoje (odborná školení, jazykové kurzy, Erasmus+),
  • flexibilní pracovní dobu,
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv,
  • zaměstnanecké benefity (8 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na stravování, Multisport karta, příspěvek na očkování, zvýhodněné tarify u mobilního operátora, možnost využívání knihoven univerzity, sportovní vyžití, možnost využití dětské skupiny, školkovné, psychologické poradenství aj.)
  • místo výkonu práce Brno,
  • nástup 1. 9. 2024, případně dle dohody.

Jak se přihlásit:

Vaši přihlášku zašlete do 26. 5. 2024 prostřednictvím e-přihlášky (viz www.muni.cz). Po úspěšném odeslání Vaší přihlášky obdržíte emailem automatické potvrzení o jejím přijetí.

Přihláška do výběrového řízení musí obsahovat:

  • profesní životopis (vč. vědeckých, výzkumných a publikačních aktivit),
  • motivační dopis,
  • kopie dokladů o kvalifikaci (pokud uchazeč není v evidenci personálního oddělení fakulty),
  • dvě reference (kontakty na osoby, které může člen výběrové komise oslovit s dotazem na Vaši dosavadní práci, zkušenosti a schopnosti),
  • návrh tříleté koncepce rozvoje pracoviště s uvedením předpokládaných aktivit v prvním roce vedení v rozsahu max. 2 A4 (dostupné zdroje: strategický záměr fakulty).

Doplňující informace naleznete na stránkách Masarykovy univerzity či Fakulty sportovních studií. V případě dotazů se prosím obracejte na e-mail ivana.klaskova@fsps.muni.cz

Pravidla pro výběrová řízení na MU jsou veřejně dostupná a seznámit se s nimi můžete zde. V odůvodněných případech může vyhlašovatel výběrové řízení prodloužit, přerušit nebo zrušit.

Pošleme vám odkaz na elektronickou přihlášku

Načítám...

Poradíme vám s životopisem a přípravou na pohovor

Tipy pro výběrové řízení

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info