Představení spolku a prohlídka Právnické fakulty MU

Právnická fakulta MU je jednou ze čtyř veřejných právnických fakult v České republice. Její historie začíná krátce po první světové válce. Právnická fakulta MU prožila jak doby šťastné a vědecky či pedagogicky plodné, tak doby méně šťastné. Její historii provází jak mimořádný rozmach, tak i období, kdy byla po desítky let uzavřena. Právě na právnické fakultě se sejdeme na první lednovou akci, kde se Spolek absolventů a přátel Masarykovy univerzity představí studujícím z Univerzity třetího věku - ale vítáni jsou i další zájemci a zájemkyně.

Po krátké prezentaci spolku v posluchárně č. 034 na 1. nadzemním podlaží (mapa budovy) si prohlédneme i historickou Velkou aulu Karla Engliše a nově zrekonstruované učebny. Architektonicky i funkčně zajímavě řešeným prostorem knihovny nás provede její ředitelka Mgr. Petra Georgala.

Pro přihlášení použijte tento formulář.

Načítám mapu…

Sdílení události