Práce vašeho života

Víc než 100 let děláme Česko chytřejší, ale nezvládneme to sami. Potřebujeme k tomu i vás. Vědce a pedagogy, kteří nadchnou studenty a přidají další dílek do puzzle poznání. Specialisty, kteří se postarají o výzkumné projekty nebo o veřejné zakázky. I srdcaře​, kteří pohlídají stav moderních budov a laboratoří nebo nám všem uvaří skvělý oběd. Přidáte se?

Volná místa

Vyberte si volná místa podle:

7 důvodů, proč MUNI

  • Práce s přidanou hodnotou
  • Nápady se počítají
  • Jsme napřed
  • Modernizujeme
  • Lidské prostředí
  • Stabilita a dobré jméno
  • Benefity malé i velké

Řekněte mi víc

Koho hledáme?

Spokojenost v číslech

3

Jsme v top 3 zaměstnavatelích Jihomoravského kraje. Máme 6500 zaměstnanců, v davu se u nás ale neztratíte.

75 %

účastníků výběrového řízení by doporučilo MUNI svým známým jako zaměstnavatele. Jsme na to hrdí.

80 %

zaměstnanců je u nás víc než 2 roky. Nízkou fluktuaci a spokojenost dokládá i to, že 36 % je s námi dokonce víc než 10 let.

Zůstaňme v kontaktu

Nemáme zrovna místo pro vás, ale i tak byste u nás rádi pracovali? Pošlete nám svoje CV a my na vás budete myslet, až se objeví něco, co by vám mohlo být blízké. O vaše osobní údaje se samozřejmě postaráme podle zákona.

Chci nahrát CV

Najděte si svůj důvod, proč pracovat pro MUNI

Posláním Masarykovy univerzity je přispívat svou vědeckou činností, vzděláváním studentů a společenským působením ke kvalitnímu a zdravému životu všech generací a k svobodné, soudržné a bezpečné společnosti.

MUNI stojí na transparentnosti, úctě k pravidlům, rovných příležitostech, svobodě ve vědeckém výzkumu i životních volbách a zodpovědnosti, která vyplývá z role školy jako spolutvůrce společenských změn. To všechno promítáme do naší každodenní práce a nabízíme i našim zaměstnancům. Děláme také všechno pro to, abychom naplňovali nejvyšší standardy práce v akademickém prostředí. Díky tomu jsme získali HR Award, prestižní ocenění, které uděluje Evropská komise výzkumným institucím.

Víc o MUNI

Řídíme se pravidly, proto v souladu s naším Řádem výběrového řízení zveřejňujeme informace o obsazení pracovních míst

Volná místa

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info