Strategické projekty

Budoucnosti jdeme naproti.

Inovace pro zdravou a bezpečnou společnost

Masarykova univerzita se zapojuje do zkvalitňování běžného života české společnosti. V rámci Strategického rozvojového projektu MU 2021+ přispěje zejména v oblasti biomedicínského výzkumu k prevenci a zvýšení odolnosti zdraví občanů.

Více o dílčích projektech Rozvojový projekt

Špičkové farmaceutické pracoviště BioPharma Hub

V průběhu následujících let vznikne v univerzitním kampusu unikátní spojení moderních výukových prostor pro farmaceutickou fakultu a špičkové výzkumné infrastruktury Preklinického centra a centra molekulární medicíny Masarykovy univerzity.

Více o BioPharma Hub

Udržitelnost je vetkána do všeho, co děláme

Vzdělávání, výzkum, zázemí i vnitřní kultura: Do všech oblastí naší činnosti včleňujeme udržitelnost. Utváříme tak nejen univerzitu pro budoucnost, ale zejména společnost připravenou reagovat na její výzvy.

Udržitelnost na MUNI

Co připravujeme

Sportovní areál pro studenty, výzkum a širokou veřejnost

Projekt na vybudování multifunkční halyvenkovního sportoviště v univerzitním kampusu nabídne zázemí pro výuku studentů, aktivity sportovních klubů i široké sportovní veřejnosti. Součástí bude i prostor pro vědecko-výzkumnou činnost směřující ke snížení dlouhodobých rizik civilizačních onemocnění a podpoře celkového zdraví populace.

Virtuální prohlídka areálu

Tímto to pro nás nekončí

Naše cíle a aspirace shrnujeme ve strategickém záměru, který určuje směřování univerzity na příští roky. Své dotazy a podněty nám posílejte na budoucnost@muni.cz.

Strategický záměr

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info