doc. Mgr. et Mgr. Jitka Lindová, Ph.D.

Kvalifikace

Ukončená řízení

Habilitační řízení
Jméno uchazeče v době konání řízení Mgr. et Mgr. Jitka Lindová, Ph.D.
Pracoviště uchazeče v době konání řízení Fakulta humanitních studií Univerzity Karlovy; Národní ústav duševního zdraví, Klecany
Obor řízení Sociální psychologie
Fakulta zajišťující řízení Fakulta sociálních studií
Stav řízení jmenování docentem
Datum zahájení řízení 22. 5. 2017
Datum ukončení řízení 1. 6. 2019
Habilitační práce (veřejná část) Beze slov: funkce neverbálních vodítek a signálů v interpersonální komunikaci
Důvod pro omezení zveřejnění práce: Publikované články nebo články v tisku.
Oponenti habilitační práce doc. Mgr. Radovan Šikl, Ph.D. (Psychologický ústav, Akademie věd ČR)
prof. PhDr. Daniela Slančová, CSc. (Filozofická fakulta Prešovské univerzity v Prešove)
doc. PhDr. MUDr. Mgr. Radvan Bahbouh, Ph.D. (Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze)
Posudky oponentů Posudek 1 | Posudek 2 | Posudek 3