Prezentace Masarykovy univerzity na webu

S čím vám pomůžeme

Zajistili jsme vytvoření vizuálního systému pro weby v souladu s novým jednotným vizuálním stylem Masarykovy univerzity a vytvoření univerzitního webu v novém vizuálu. Zajišťujeme jeho další rozvoj a podporujeme nasazování JVS na dalších webech MU. Spolupracujeme s Ústavem výpočetní techniky, který zajišťuje technickou realizaci vizuálního systému a provozuje univerzitní systém pro tvorbu a provoz webů.

Zajišťujeme správu a rozvoj centrální webové prezentace Masarykovy univerzity a řadu dalších univerzitních webů.

Čím se zabýváme

• Realizace a rozvoj JVS MU pro použití na webu - grafický návrh vizuálního systému pro weby
  • Správa a rozvoj institucionálního webu www.muni.cz
  • Podpora zavádění JVS MU na ostatních univerzitních webech