Uchazeči o studium

Propagujeme studium na Masarykově univerzitě a poskytujeme potřebné informace uchazečům.

Zájemci o studium jsou primární cílovou skupinou marketingových aktivit Masarykovy univerzity. Pro všechny uchazeče každoročně připravujeme informační materiály s aktuální nabídkou studia, prezentujeme benefity studia na naší univerzitě a možnosti využití času i v rámci mimoškolních aktivit. Snažíme se přiblížit studium na MU prostřednictvím předávání zkušeností reálných studentů a aktivně spolupracujeme se středními školami.

Čím se zabýváme

• Příprava každoroční uchazečské komunikační kampaně především na sociálních sítích
  • Aktivní komunikace s uchazeči, rozesílání newsletterů s uchazečským obsahem
  • Prezentace nabídky studia na veletrzích vysokých škol v ČR i na Slovensku