Open Day na Fakultě informatiky MU

Přijď v sobotu 23. září a objev svoji vysněnou fakultu!

Možná tě počítače zajímaly vždycky a spolužáci se na tebe otáčeli, když učitelce nefungoval zvuk u videa. A možná toho o počítačích zatím víš jen málo, ale něčím tě prostě zajímají a chceš je pochopit blíž. Přemýšlíš a nevíš, jestli je informatika obor pro tebe? Zajímá tě, jaké znalosti musíš mít před nástupem? Jak to je s prací při studiu? Dojdi na Open Day k nám na fakultu informatiky a já ti s tím pomůžu. Až se rozloučíme, budeš to vědět přesně.

Informatika nejsou jen jedničky a nuly nebo nekonečné programování. Možností, jak se v ní realizovat a jakým směrem se ubrat, je moc. Protože jsou dnes počítače všude, není těžké najít si v tomhle oboru práci, která tě bude naplňovat a která bude dávat smysl zrovna tobě. Počítačová bezpečnost? Hacking? Programování? Podnikání v IT? Výuka? Flexibilitu, kterou ti dá studium informatiky, bys jinde hledal/a těžko. Až budeš v ruce držet diplom, bude jen na tobě si vybrat, čemu se budeš chtít věnovat. Jako počítačový expert budeš mít v rukou moc měnit moderní svět k lepšímu.

Jako student si na fakultě informatiky můžeš všechny tyhle věci vyzkoušet. Čeká tu na tebe plno příležitostí, o kterých jako správný uchazeč podle mě prostě musíš vědět. Fakt. Doraz na Open Day a dozvíš se věci, které jsi o informatice a téhle fakultě vůbec nevěděl/a, a k tomu plno praktických informací. Takhle pohromadě je jinde neuslyšíš. Zaregistruj se a pojď poznat lidi, co jsou na stejné vlně jako ty. Uvidíš, že to bude stát za to.

Zarezervuj si termín

  • Vše, co musíš vědět o studiu na FI
  • Komentované prohlídky fakulty
  • Otázky a odpovědi na vše, co tě zajímá

Martin Mackovík, fakultní koordinátor

„Na příležitost reprezentovat fakultu informatiky jsem se těšil prakticky od chvíle, kdy jsem na ni nastoupil. Se svojí fakultou jsem si úžasně sednul a myslím si, že svým studentům nabízí obrovské možnosti, které si prostě nemůžu nechat pro sebe. Těším se, až ti o tom všem budu moct říct osobně.“

Martin Mackovík, fakultní koordinátor
Fakulta informatiky, Programování a vývoj aplikací

Kde nás najdeš?
Podívej se na mapu!

Načítám mapu…

Další fakulty

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info