Open Day online na Fakultě informatiky 

Připoj se v sobotu 7. listopadu a objev svoji vysněnou fakultu!

Chceš proplout studiem, co nejrychleji dostat titul, takže si ze svého studia nic neodneseš? Nebo chceš studovat na fakultě, která před tebe bude stavět překážky, které budeš chtít zdolat, při tom se něco naučíš, kde ti zároveň pomůžou, pokud se dostaneš do úzkých? Chceš být na fakultě která tě nebude zbytečně svazovat studiem nesmyslných předmětů, ale dá ti možnost vybrat si, co přesně budeš studovat?

Připoj se k Open Day online na FI! Budeš mít možnost pokládat otázky přímo studentům, dozvíš se informace o fungování fakulty a projdeš s námi nejdůležitější části fakulty.

Kdo jsme? Jsme Fakulta informatiky Masarykovy univerzity, první čistě informatická fakulta v České republice. V našich téměř 20 laboratořích probíhá špičkový výzkum na světové úrovni. V našich laboratořích můžeš zkoumat vše, co se informatiky týká, a to od informačních systémů přes počítačovou bezpečnost a soukromí po aplikované výpočty a matematiku v informatice. 

Pokud se nezajímáš o výzkum, určitě využiješ možnost zapojit se do praxe již během studia, a to u našich průmyslových partnerů, kteří jsou přímo v budově naší fakulty. Mezi naše průmyslové partnery patří IBM, Red Hat, ESET nebo třeba Konica Minolta a spousta dalších. Jestli chceš vědět víc, zaregistruj se na Open Day!

Zarezervuj si termín

  • Jaké jsou výhody studia v Brně
  • Co ti může FI nabídnout
  • Jaké jsou možnosti našeho oboru
  • Máš otázky – neboj se a ptej se
Načítám...
Načítám...
Načítám...

Richard Pánek, fakultní koordinátor

„Na FI se pohybuji již čtvrtým rokem, nejprve jako středoškolský student studující v rámci celoživotního vzdělávání a nyní začínám druhý rok denního studia bakalářského studijního programu Programování a vývoj aplikací. Za tu dobu se pro mě stala Masarykova univerzita skutečnou almou mater a nejen to, Fakulta informatiky je plná skvělých lidí a to nejen samotných studentů, se kterými můžete vždy zajít na jedno nebo dvě do jednoho z blízkých podniků. Každému, koho to jen trochu láká, bych určitě doporučil se zapojit do jedné z výzkumných skupin, kde se lze naučit mnoho nad rámec studia a poznat další skvělé lidi a kamarády.“

Richard Pánek, fakultní koordinátor
Fakulta informatiky, Programování a vývoj aplikací

Odkud pro vás vysíláme online?
Podívej se na mapu!

Načítám mapu…

Další fakulty