Open Day na Fakultě informatiky MU

Přijď v sobotu 19. října a objev svoji vysněnou fakultu!

Možná o informatice uvažuješ delší dobu a pravidelně slýcháš: „IT, v tom je budoucnost!“ Nebo toho o oboru tolik nevíš a zatím tě jen něčím zaujal. Ale jak to přesně vypadá v praxi? Je to něco pro mě? Půjde mi to? Bude mě to bavit? A kterou univerzitu bych si měl/a vybrat? Na Open Day se přesně na tyhle otázky dozvíš odpověď.

Budeme se bavit o tom, o čem je informatika obecně, ale i o konkrétních věcech, se kterými se setkáš na fakultě informatiky. Dáme ti se spolužáky tipy a praktické informace o naší fakultě, které se jinde nedozvíš. Pobavíme se o tom, podle čeho se rozhodovat při výběru školy, co je potřeba znát před nástupem (to se hodí vědět!) a co všechno lze dělat při studiu, ať už jde o placené výjezdy do zahraničí, stipendia nebo výzkum ve specializovaných laboratořích. Věděl/a jsi, že když ti u nás nějaké předměty půjdou dobře, budeš je moct už při studiu na seminářích učit?

Možností, jak pracovat v IT, je spousta: můžeš programovat, hackovat, starat se o počítačové sítě, podnikat, jít učit nebo třeba vést týmy z manažerských pozic. Zajímá tě, co všechno to obnáší a kde začít? Co je potřeba umět nebo znát? Po více než 4 letech studia na fakultě, s několikaletými zkušenostmi s organizací Open Day a znalostmi všech vyučovaných oborů ti já a moji kamarádi z fakulty poradíme přesně tak, aby sis dokázal/a svoji budoucí školu perfektně vybrat. Odpovíme ti na vše.

Tak přijeď za námi! Bude to stát za to.

Zarezervuj si termín

  • Tipy a praktické informace o studiu
  • Komentované prohlídky fakulty
  • Otázky a odpovědi na vše, co tě zajímá
  • Diskuze se studenty fakulty

Martin Mackovík, fakultní koordinátor

„Na fakultě informatiky mě baví, kolik svobody mi dává. Za čtyři roky studia jsem žil rok v Německu na Erasmu, pracoval v rámci povinné stáže jako full-time programátor v Praze, a dokonce i pomáhal s výukou některých předmětů. Po třech letech organizace Open Day už vím, co uchazeče nejvíc zajímá a o co se s tebou podělit, aby sis mohl/a perfektně vybrat studijní program. Těším se na tebe!“

Martin Mackovík, fakultní koordinátor
Fakulta informatiky, Řízení softwarových systémů a služeb

Kde nás najdeš?
Podívej se na mapu!

Načítám mapu…

Další fakulty

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info