Ekonomicko-správní fakulta

Ekonomicko-správní fakulta MU má rovněž nemalou řadu stipendijních programů, která se aktivním studentům, tedy i členům studentských spolků, může zdát zajímavá. Podrobné informace o stipendijních programech lze nalézt přímo v Informačním systému.

Obecné informace o stipendijních programech fakulty jsou rozepsány také na fakultních stránkách, kde najdete například konkrétní podmínky přiznání prospěchového stipendia, jinak plošně vyhlašovaného stipendijního programu.

Na webových stránkách školy najdete také složení stipendijní komise, termíny zasedání a popis jednoho ze specifických stipendijních programů Ekonomicko-správní fakulty MU:

Stipendijní program pro studentské asistenty výzkumných týmů ESF MU

Stipendium vzniklo teprve v roce 2012. Je určeno studentům magisterských studijních programů, kteří se zapojí do asistence při vědecko-výzkumných aktivitách výzkumných týmů ESF MU.

Hlavním cílem stipendia je právě stimulace kreativních, tvůrčích a nadaných studentů k zapojení do vědecko-výzkumné činnosti a zvýšení zájmu o tuto činnost. Stát se členem takového výzkumného týmu lze prostřednictvím výběrových řízení, která jsou vypisována vedoucími výzkumného týmu. Tyto pozice však nejsou předem známy, je tedy na studentovi, aby pečlivě ohlídal tyto výzvy na stránkách Ekonomicko-správní fakulty.