Event manažer/manažerka

Pracoviště
Oddělení realizace akcí Středoevropský technologický institut
Termín přihlášek
8. 5. 2024
Nástup
ihned/dohodou
Typ úvazku
plný  |  částečný
Obor činnosti
Administrativa  |  Marketing, Média, reklama a PR
Elektronická přihláška

Středoevropský technologický institut Masarykovy univerzity (CEITEC MU)

Brno, Česká republika | www.ceitec.cz

Jsme vlajkovou lodí základního výzkumu v České republice a jsme součástí Masarykovy univerzity. Naše moderní laboratoře poskytují přístup k nejnovějším technologiím a podporují více než 500 vědců a vědkyň z více než 35 zemí, kteří společně posouvají hranice poznání v oblastech strukturní biologie, molekulární medicíny, genomiky a proteomiky rostlin a neurověd.

CEITEC MU je hrdým držitelem ocenění HR Excellence in Research Award, které uděluje Evropská komise a zároveň je první výzkumnou institucí v České republice, která získala jedno z předních míst v soutěži Firma roku: Rovné příležitosti 2020.

Zde se můžete podívat, jak probíhá adaptace na CEITEC MU.

O pozici:

V našem týmu každý rok organizujeme nebo jsme zapojeni do organizace více než 200 akcí – od prestižních mezinárodních vědeckých konferencí, přes semináře, workshopy, dny otevřených dveří, akce pro širokou veřejnost až po akce pro zaměstnance. Jedná se o různorodou agendu, která vyžaduje úzkou spolupráci s tuzemskými i zahraničními vědci a vědkyněmi a dalšími kolegy napříč celou institucí a je v neposlední řadě nedílnou součástí budování dobré značky CEITEC.

Aktuálně hledáme do našeho týmu novou kolegyni či kolegu, která/ý bude kompletně zajišťovat agendu akcí na CEITEC MU. V týmu můžete stavět zejména na svých projektových či manažerských zkušenostech a rozvíjet je dále v kontextu event managementu ve výzkumné organizaci.

Je pro Vás tato výzva atraktivní?

Motivuje Vás autonomní práce a fungování v mezinárodním prostředí?

Je pro Vás důležitým benefitem dobrý kolektiv?

Rádi Vás v našem týmu přivítáme.

Co bude Vaše náplň práce?

  • správa kalendáře akcí pro daný rok
  • koordinace kolegů a kolegyň zapojených do organizace akce (např. organizátor/organizátorka, finanční manažer/manažerka, projektový manažer/manažerka, ekonom/ekonomka atd.)
  • aktivní komunikace s vědci a vědkyněmi institutu CEITEC MU
  • příprava a řízení rozpočtu akce
  • příprava a řízení časového harmonogramu akce (např. plán přípravy, plán realizace, vyhodnocení)
  • příprava potřebných materiálů a podkladů
  • komunikace s dodavateli služeb (např. catering, pronájmy, aj.)
  • dohled nad kvalitou realizace akce v jejím průběhu
  • získávání zpětné vazby o akcích, její vyhodnocení a příprava návrhů na zlepšení procesu organizace akcí

Máte (potřebné kompetence):

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti s organizací akcí (ideálně min. 1 rok výhodou)
  • zkušenost s projektovým/manažerským řízením (výhodou, nikoliv podmínkou)
  • velmi dobrá znalost MS Office (Word, PowerPoint, Excel)
  • velmi dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • orientace v univerzitním prostředí (výhodou, nikoliv podmínkou)
  • schopnost přinášet návrhy pro zlepšení procesů a otevřenost novým nápadům
  • samostatnost, flexibilita, organizační a komunikační schopnosti, proaktivita, týmovost

Nabízíme:

  • práci na HPP na plný úvazek (jsme otevřeni i částečnému úvazku minimálně ale ve výši 0,8)
  • práci pro prestižní vědecký institut v mezinárodním pracovním prostředí
  • kombinaci stability Masarykovy univerzity a zároveň zajímavé prostředí uplatňující firemní principy
  • skvělý pracovní kolektiv
  • vstřícný přístup ke slaďování pracovního a osobního života
  • prostor pro osobní i profesní růst
  • možnost účastnit se vzdělávacích akcí a workshopů
  • možnost účastnit se programu Erasmus+
  • zaměstnanecké výhody jako je 6 týdnů dovolené, home office, příspěvek na penzijní pojištění, školkovné, stravenkový paušál, možnost stravování v Menze MU, možnost zvýhodněných cvičebních lekcí pro zaměstnance na Fakultě sportovních studií, která s CEITEC MU sousedí, Multisport karta, možnost zvýhodněných tarifů u mobilního operátora, možnost využití univerzitního psychologa.

možný nástup: ihned/dohodou

Přihlášky zahrnující životopis a krátký motivační dopis, zašlete vyplněním e-přihlášky, jejíž odkaz naleznete pod i nad textem.

V případně problémů s vyplněním či odesláním přihlášky se prosím ozvěte kontaktní osobě Anetě Štefanové na e-mail: aneta.stefanova@ceitec.muni.cz

Členové výběrové komise jsou: zástupkyně ředitele pro administrativu, vedoucí oddělení, případně teamleader oddělení, zástupce personálního oddělení.

Více informací o náboru naleznete v CEITEC MU Recruitment Policy.

Více informací o kariérním systému naleznete v CEITEC MU Kariérní systém.

Více informací o tom, jak u nás funguje onboarding, naleznete v krátkém videu.

Pošleme vám odkaz na elektronickou přihlášku

Načítám...

Poradíme vám s životopisem a přípravou na pohovor

Tipy pro výběrové řízení

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info