Proč MUNI?

Každý z nás to má jinak, každý hledá práci podle jiného kritéria. My jsme ale přesvědčení, že některá kritéria nás přece jen všechny spojují. A myslíme si, že všechno to u nás najdete.

Práce s přidanou hodnotou

O smyslu mluví kdekdo, ale na MUNI vzděláváme a opravdu děláme světový výzkum. Kdokoliv z vás se na něm může podílet. Ať už je to v medicíně, přírodních nebo humanitních vědách, v roli výzkumníků nebo z pozice jejich podpory, projektových manažerů nebo třeba IT specialistů.

Nápady se počítají

Věda a vzdělávání se nedají dělat bezmyšlenkovitě. Vítáme vaše nápady a využijeme každý z nich. A je přitom jedno, jestli se týká výzkumu, výuky nebo zlepšení chodu laboratoří a univerzity jako takové.

Jsme napřed

Jsme tahouny českého vysokého školství. Elektronizujeme a dáme na technologická vylepšení. Na univerzity jako kamenné instituce zapomeňte, tady je v kurzu digitalizace.

Modernizujeme

Máme za sebou spoustu práce. V posledních letech jsme zmodernizovali většinu historických areálů, postavili moderní kampus v Bohunicích a hned vedle něj unikátní simulační centrum pro mediky a další nové areály připravujeme. Tady chcete pracovat.

Vytváříme prostředí pro lidi

Lidé pro nás nejsou jen čísla a položky v tabulce. Získali jsme řadu ocenění za přístup k zaměstnancům a dobře si uvědomujeme, co obnáší slaďování osobního a pracovního života.

Stabilita a dobré jméno

MUNI je značka, která má svoji váhu, jsme jedním z největších zaměstnavatelů v Jihomoravském kraji. Lidé od nás neodchází jen tak. Jsme na to hrdí a děláme všechno pro to, aby to tak zůstalo.

Benefity malé i velké

Stravenky a Multisport kartu dostanete leckde. My k nim přidáváme třeba i očkování zdarma, zvýhodněné jazykové nebo vzdělávací kurzy, vstupy do knihoven nebo na zajímavé akce.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info