Projektový/projektová manažer/manažerka

Pracoviště
Oddělení grantové podpory Středoevropský technologický institut
Termín přihlášek
12. 5. 2024
Nástup
ihned/dohodou
Typ úvazku
plný  |  částečný
Obor činnosti
Administrativa  |  Projektové řízení, granty
Elektronická přihláška

Středoevropský technologický institut Masarykovy univerzity (CEITEC MU)

Brno, Česká republika | www.ceitec.cz

Jsme vlajkovou lodí základního výzkumu v České republice a jsme součástí Masarykovy univerzity. CEITEC MU je hrdým držitelem ocenění HR Excellence in Research Award, které uděluje Evropská komise a zároveň je první výzkumnou institucí v České republice, která získala jedno z předních míst v soutěži Firma roku: Rovné příležitosti 2020.

Zde se můžete podívat, jak probíhá adaptace na CEITEC MU.

O pozici:

Pracovat na Grantovém oddělení na CEITEC MU znamená realizovat se v oblasti kreativního psaní, získávat a prohlubovat své znalosti v možnostech využití dotačních zdrojů nejen tuzemských, ale také evropských.

Aktuálně hledáme do našeho týmu projektového/projektovou manažera/manažerku, který/která bude mít na starosti přípravu a realizace grantových projektů. Hledáme kolegu/kolegyni, který/která je komunikativní, který/která dokáže přetvářet rozvojové myšlenky do konkrétní podoby, hledat možnosti v systému grantových schémat a je systematický/systematická a pečlivý/pečlivá.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • management a koordinace přípravy projektů, pomoc s formulací textových částí návrhů, věcná kontrola žádostí a nastavení rozpočtů
  • komunikace s řešitelským týmem a dalšími odděleními (personální, ekonomické atd.).
  • celkovou organizaci projektu, dohled nad plněním pracovních úkolů zahraničních partnerů i našeho týmu
  • sledování pravidel projektu a jejich uplatňování při přípravě/realizací projektu;
  • hledání a aktivní tvorba příležitostí k podání projektů
  • informační servis pro vědecké pracovníky a individuální konzultace v oblasti grantové strategie
  • účast na školeních, workshopech a informačních dnech k projektovým výzvám a schématům

Co potřebujeme od vás?

  • zkušenost s přípravou, řízením nebo administrací vědeckých projektů
  • znalost dotačních programů výhodou
  • výborná schopnost formulovat texty
  • pokročilá úroveň mluvené i psané angličtiny, min. úrovně B2
  • dobré komunikační dovednosti, schopnost vyjednávat v multikulturním prostřed
  • proaktivní přístup, přátelské jednání, organizační dovednosti, otevřenost k učení se novým věcem;
  • systematický a odpovědný přístup k práci, schopnost plánovat a dodržovat stanovené termíny

Co nabízíme:

  • nabízíme práci na plný i částečný úvazek (minimální úvazek je 0,6, jsme otevřeni diskuzi o výši úvazku)
  • kombinaci stability Masarykovy univerzity a zároveň zajímavé prostředí uplatňující firemní principy
  • možnost odborného růstu, skvělý pracovní kolektiv
  • vstřícný přístup ke slaďování pracovního a osobního života – flexibilní začátek a konec pracovní doby a možnost home office
  • zaměstnanecké výhody jako je 6 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění, stravenkový paušál, možnost využití univerzitního psychologa, Multisport karta, možnost účastnit se vzdělávacích akcí a workshopů
  • možný nástup: dohodou dle možností kandidáta/kandidátky

Přihlášky zahrnující životopis a krátký motivační dopis, zašlete vyplněním e-přihlášky, jejíž odkaz naleznete pod i nad textem.

V případně problémů s vyplněním či odesláním přihlášky se prosím ozvěte kontaktní osobě Anetě Štefanové na e-mail: aneta.stefanova@ceitec.muni.cz

Členové výběrové komise jsou: vedoucí oddělení, zástupce personálního oddělení.

Více informací o náboru naleznete v CEITEC MU Recruitment Policy.

Více informací o kariérním systému naleznete v CEITEC MU Kariérní systém.

Více informací o tom, jak u nás funguje onboarding, naleznete v krátkém videu.

Pošleme vám odkaz na elektronickou přihlášku

Načítám...

Poradíme vám s životopisem a přípravou na pohovor

Tipy pro výběrové řízení

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info