Vítej v Kariérním centru!

S čím ti můžeme pomoci? Potřebuješ vytvořit CV, sehnat brigádu, rozhodnout se, kam dál směřovat?

Kariérko je tu pro studenty a absolventy všech fakult a oborů, takže pokud váháš, jestli sis vybral správný studijní obor, hledáš stáž nebo přemýšlíš, kam se po studiu vydat, jsi tu správně. Kariérko nabízí kurzy osobnostního rozvoje a koučování. Nebo máš v těchto otázkách jasno a spíše tě zajímají eventy a veletrhy se zaměstnavateli? Na naši kompletní nabídku služeb se můžeš podívat na www.kariera.muni.cz.

Více o kariérku

Co Kariérní centrum MU dělá pro nové studenty?

Další služby a akce

Kariérko ti kryje záda od prvního dne na univerzitě až po první kroky na trhu práce. Takže pokud jsi v prváku a přemýšlíš, jestli sis vybral/a vhodný obor, psychologové z Kariérního centra tě díky správně zvoleným otázkám pomohou nasměrovat. V průběhu studia si můžeš zpestřit rozvrh předmětem „Kariérní start, který vedou lektoři z kariérka a hostují zde odborníci z praxe, z menších firem i korporátů. Rozšíříš si obzory a zjistíš, že kariérních možností je spousta. A navíc získáš 3 kredity!

První pracovní interview může být velký stresor, i to se dá při správné přípravě zvládnout a pohovor se může stát docela příjemným zážitkem. Zkonzultujeme s tebou životopis nebo si vyzkoušíš pohovor nanečisto. Navíc ti předáme tipy, jak napsat motivační dopis, který zaujme každého personalistu. Jestli přemýšlíš o založení profilu na LinkedIn, i s tím ti dokážeme poradit. Zkusit si můžeš i psychodiagnostické testy, koučování, sestavení kariérních plánů či konzultaci čehokoliv, co se týká profesní přítomnosti nebo budoucnosti.

A kde nás ještě najdeš?

Web Facebook Instagram E-mail

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info