13. 5. 2020

Studenti Lékařské fakulty MU pomohou nastartovat brněnskou kulturní scénu

Společnost smsticket s.r.o., která zajišťuje prodej vstupenek na kulturní akce v Brně, spojila síly s Lékařskou fakultou Masarykovy univerzity (MU). Cílem spolupráce je propojení pořadatelů akcí se studenty, kteří tradičně tvoří významnou skupinu návštěvníků mnoha kulturních akcí. Spolupráce přináší studentům Lékařské fakulty MU levnější vstupenky na zajímavé akce a pořadatelům pomůže oslovit cílovou skupinu návštěvníků.

„Chceme, aby pilotním fakultou byla právě lékařská fakulta, protože je to respektovaná fakulta s kvalitními studenty a absolventy a současně to bereme i jako poděkování za jejich práci a pomoc při boji s COVID-19,“ řekl Oldřich Brzobohatý ze společnosti smsticket s.r.o. „Věříme, že tato aktivita nastartuje zájem i dalších fakult Masarykovy univerzity, a studenti tak po uvolnění vládních nařízení pomohou pořadatelům a umělcům postavit se zpět na vlastní nohy,“ dodal.

Sleva na vstupném pro studenty by měla fungovat jako základní pobídka k nákupu a k cestě za kulturou. Slevu poskytnou samotní pořadatelé. Smsticket sehrává roli prostředníka mezi pořadateli jednotlivých akcí a vysokoškoláky. S realizací projektu se počítá od začátku srpna, jakmile budou ukončena epidemiologická opatření vlády, a tím pádem bude možné uspořádat kulturní akci bez větších omezení. Aktuálně jsou do projektu zapojeny tyto kluby: Klub Fléda, Melodka, Eleven, Metro Music Bar, ArtBar, Favál Music Cirkus, BajkAzyl, Exit Club a Stará Pekárna.

Stáhnout článek .pdf 592 kB

Kontakty

Text této tiskové zprávy, k němuž vykonává majetková autorská práva Masarykova univerzita, je dostupný pod licenčními podmínkami Creative Commons Uvádějte autora 3.0 Česko. Užití textu na základě zákona tím není nijak omezeno, zúženo či limitováno.

Další tiskové zprávy

Přehled všech tiskových zpráv

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info