Efektivní výuka na středních zdravotnických školách

Autoři HRTOŇOVÁ Nina POKORNÁ Andrea VÁŇOVÁ Tamara
Druh Článek ve sborníku
Citace HRTOŇOVÁ, Nina, Andrea POKORNÁ a Tamara VÁŇOVÁ. Efektivní výuka na středních zdravotnických školách. In Alena Pospíšilová; Petra Juřeníková. Sborník k IV. Mezinárodní konferenci všeobecných sester a pracovníků vzdělávajících nelékařská zdravotnická povolání. 1. vydání. Brno: Tribune, 2011. s. 82-88, 6 s. ISBN 978-80-7399-196-8.
Originální jazyk čeština
Obor Ostatní lékařské obory
Klíčová slova research of the uses of medical image data;database;collaborative environment; Moodle;DICOM;PACS;e-learning;secondary nursing schools

Příspěvek je zaměřen na popis a dosavadní výsledky výzkumu v rámci projektu Efektivní výuka na SZŠ (Zavádění efektivních metod výuky s využitím digitálních medicínských obrazových informací na středních zdravotnických školách - CZ. 1. 07/1. 1. 02/02. 0074). Tento projekt je společným záměrem Masarykovy univerzity (MU) a tří středních zdravotnických škol v Brně (Církevní střední zdravotnická škola Grohova, Střední zdravotnická škola Merhautova, Střední zdravotnická škola Evangelické akademie). Prezentovány budou nejen hlavní cíle projektu, jeho dosavadní průběh a plánované výstupy, ale zejména jejich konečný užitek pro studenty nelékařských zdravotnických oborů na SZŠ. Zmíněny budou také originální výstupy projektu ve vztahu k výzkumu využití obrazových medicínských dat v online výuce.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info