Exkurze na Farmaceutickou fakultu MUNI

6. dubna 2023 se vypravíme na staronovou součást naší alma mater, fakultu farmaceutickou. Přestože pod Masarykovou univerzitou vznikla již v roce 1952, část její historie se odehrávala v Bratislavě a později v Brně pod hlavičkou Veterinární a farmaceutické univerzity. V roce 2020 se farmacie na Masarykovu univerzitu vrátila.

Společně se proto vypravíme do její bohaté historie i žhavé současnosti včetně prohlídky nové budovy a jejího vybavení. Navštívíme rovněž ústav molekulární farmacie a ústav léčivých rostlin, jejichž pracovníci nás seznámí s akademickým zaměřením i praktickým výzkumem přímo v laboratořích.

Sraz je 6. dubna 2023 v 15:55 před vstupem do areálu na Palackého 1, odkud se v 16:00 přesuneme do budovy č. 45 (viz mapka). Exkurze je plánována na 2 hodiny.
Svůj zájem o účast vyjádřete prosím prostřednictvím tohoto formuláře.

Načítám mapu…

Sdílení události