Prohlídka historických budov FIT VUT

Spolek absolventů a přátel MU se neomezuje pouze na naši alma mater, v rámci poznávání Brna a spřízněných univerzit se vypravíme do kláštera ze 14. století, kde se vyučují a zkoumají technologie budoucnosti. Kampus FIT je unikátním spojením citlivě rekonstruovaného historického areálu a nových moderních staveb. Kromě špičkově vybavených poslucháren a laboratoří s nejmodernější technikou tu najdete i menzu, knihovnu nebo třeba studentský klub.

Sraz na prohlídku bude v prosklené recepci na Božetěchově 1 (sídlo Ventana café) v 15:25. Délka exkurze je asi 1,5 hodiny.

Areálem nás provede správce budovy Ing. Mieczyslaw Szydlo.

Přihláška na akci v tomto formuláři (kapacita akce je již naplněna, ale zájemci mohou i nadále vyplnit přihlášku a budou přednostně upozorněni v případě dalšího termínu exkurze).

Načítám mapu…

Sdílení události