21. Filmový festival Fakulty informatiky MU bude o SPOJENÍ

Milí fanoušci filmu a studentských snímků,

abyste se připojili k 21. Filmovému festivalu Fakulty informatiky MU, budete potřebovat především dobré SPOJENÍ. Letošní ročník streamujeme opět online – v pátek 28. 5. 2021 od 19:00 na Youtube a Twitch.

Na festival se přihlásilo 43 filmů ze 2 zemí, od studentů a absolventů MU i několika filmových škol. Do projekce bylo vybráno 18 nejlepších filmů pro soutěžní sekci, a 8 filmů pro bonusovou.

Přihlášené filmy soutěží o ceny v celkové hodnotě přez 10 tisíc korun a i Vy můžete Vaším hlasem rozhodnout, který snímek zvítězí. Hlasování bude možné na našem webu až do neděle 30. 5., kdy večer živě vyhlásíme vítěze.

Tématem letošního ročníku je – jak už jste jistě uhodli – SPOJENÍ. Festival už přes dvacet let spojuje studenty, lektory i všechny, kteří touží tvořit, a dává jim možnost se realizovat pomocí filmové řeči. Umění, filmy, fantazie a tvorba v sobě spojují mnohdy nespojitelné a propojují nás napříč světy, žánry i tématy. Nehledě na to, kolik kabelů je potřeba zapojit, aby vznikl film.

Kromě skvělých cen se můžete těšit na nezapomenutelný zážitek. Filmový festival Fakulty informatiky je jednou z největších fakultních akcí, která každoročně přiláká stovky fanoušků.Další informace, fotografie nebo videa k události
https://festival.fi.muni.cz/

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info