Praktický kurz Komunikace s médii a na sociálních sítích

MU nabízí praktický kurz pro akademické pracovníky a pracovnice a studující doktorských studijních programů FSS, který je zaměřený na zvládání komunikace s médii a na sociálních sítích. Kurz je celouniverzitně připravován ve spolupráci s Katedrou mediálních studií a žurnalistiky.

Kurz je orientovaný ryze prakticky a sestává se z tří samostatných bloků, které lze absolvovat i jednotlivě. Stěžejní část pak tvoří nácvik vystupování před kamerou ve cvičném studiu na FSS.

Aktuálně nabízíme kurz se zahájením ve čtvrtek 25. 11. online odpoledne, praktickým cvičením ve studiu v pátek 26. 11. a online kurzem k sociálním sítím ve pátek 3. 12. dopoledne. Více podrobností o časech a programu kurzu v pozvánce zde. S ohledem na praktický ráz je kapacita kurzu omezená na cca 15 osob.

Školení provádíme v týmu lidí Tereza Fojtů, Martina Fojtová, David Povolný, kteří se této problematice na univerzitě dlouze věnovali a které tudíž asi není třeba příliš představovat.

Náklady jsou hrazeny z projektu řešeného v rámci Institucionálního plánu MU pro rok 2021. Pro fakultu a její zaměstnance je kurz zcela zdarma. V případě zájmu kontaktujte Terezu Fojtů na emailu fojtovat@pharm.muni.cz do 18. listopadu

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info