Mgr. Ing. Peter Marinič, Ph.D.

odborný asistent – Katedra fyziky, chemie a odborného vzdělávání

kancelář: bud. B/2035
Poříčí 623/7
603 00 Brno

Zobrazit na mapě

telefon: 549 49 6117
e‑mail:
sociální a akademické sítě:
Výuka

Konzultační hodiny

V SOUVISLOSTI S AKTUÁLNĚ PLATNÝMI OPATŘENÍMI PROBÍHAJÍ KONZULTACE VÝHRADNĚ PROSTŘEDNICTVÍM ELEKTRONICKÉ KOMUNIKACE.

V případě zájmu o konzultaci mně tedy kontaktujte prostřednictvím mailu. Máte-li zájem, lze realizovat i online konzultaci prostřednictvím programu MS TEAMS. Domluvit se na konkrétním termínu můžeme prostřednictvím mailu, nebo přímo v aplikaci MS TEAMS za využití chatu.

KONZULTACE V STANDARDNÍM REŽIMU:

Konzultace mohou probíhat i mimo vypsané konzultační hodiny po předchozí domluvě e-mailem. Prosím případné zájemce o konzultaci o zaslání e-mailu v dostatečném předstihu, aby byl dostatek prostoru pro domluvení vhodného termínu konzultace. Taky prosím o co možná nejkonkrétnější popsání problému pro konzultaci.

V urgentních případech lze pro komunikaci využít  mobil: + 420 734 239 001 (kontaktovat jenom formou SMS, prosím)

Konzultace probíhají v místnosti 2035, Katedra fyziky, chemie a odborného vzdělávání, Pedagogická fakulta Masarykovy univerzity, Poříčí 7, Brno

Vyučované předměty

Předchozí 1 2 3 Další