Zveřejňování informací o výsledcích výběrových řízení

V návaznosti na čl. 5 odst. 18 a čl. 9 odst. 2 vnitřního předpisu Řád výběrového řízení MU, ve znění:

„Vyhlašovatel zveřejní nejdříve v den platnosti, avšak nejpozději do 10 dnů od data platnosti pracovní smlouvy výsledek výběrového řízení v rozsahu uvedení názvu pracovní pozice a jméno vybraného uchazeče prostřednictvím veřejné části internetových stránek MU.“ zveřejňujeme následující výsledky výběrových řízení:

Pracovní pozice Jméno
Samostatný referent specializačního vzdělávání lékařů (m/ž) Mgr. Ludmila Sapáková
Asistent / odborný asistent (m/ž) pro Anatomický ústav LF MU MVDr. Ivana Pračková
asistent/asistentka na úvazek 0,75 pro výuku klíčových předmětů zajišťovaných katedrou zaměřených na finanční řízení, účetnictví a firemní finance a výzkum v této oblasti Ing. Josef Nešleha
Asistent / odborný asistent (m/ž) pro Anatomický ústav LF MU Mgr. Alexander Morávek
lektor/lektorka na úvazek 0,6 pro výuku klíčových předmětů zajišťovaných katedrou aplikované matematiky a informatiky: Matematika, Statistika Mgr Terézia Černá
Asistent / odborný asistent (m/ž) pro Anatomický ústav LF MU Veronika Dzetkuličová, BSc. (Hons), MSc.
asistent/ka, odborný asistent/ka na plný úvazek (možnost i kratšího úvazku) pro výuku klíčových předmětů zajišťovaných katedrou podnikového hospodářství (Psychologie pro ekonomy, Personální management, Řízení lidských zdrojů) a výzkum v této oblasti Mgr. et Mgr. Tomáš Ondráček, Ph.D.
asistent/ka na úvazek 0,8 pro výuku klíčových předmětů zajišťovaných katedrou ekonomie: Ekonometrie, Bayesiánská analýza, Makroekonomické modelování (se zaměřením na dynamické stochastické modely všeobecné rovnováhy), Časové řady a Makroekonomie II Ing. Mgr. Vlastimil Reichel
odborný asistent/odborná asistentka na úvazek 0,75 pro výuku klíčových předmětů zajišťovaných katedrou financí zaměřených na účetnictví včetně výuky v angličtině a výzkum v této oblasti Ing. Bc. Jana Hvozdenská, Ph.D.
odborný asistent/odborná asistentka na plný úvazek pro výuku klíčových předmětů zajišťovaných katedrou financí zaměřených na účetnictví a mezinárodní účetní standardy a výzkum v této oblasti Ing. Eva Hýblová, Ph.D.
odborný asistent/odborná asistentka na plný úvazek pro výuku klíčových předmětů zajišťovaných katedrou financí zaměřených na bankovnictví se zvláštním zaměřením na ekonomiku a řízení bank, včetně výuky v angličtině a výzkum v této oblasti Oleg Deev, Ph.D.
Asistent / asistentka pro Ústav religionistiky (úvazek 0,5) PhDr. Iva Doležalová
Asistent / odborný asistent (m/ž) pro Anatomický ústav LF MU Erik Kročka
odborný asistent/odborná asistentka na plný úvazek pro výuku klíčových předmětů zajišťovaných katedrou financí zaměřených na finanční účetnictví, mzdové účetnictví, včetně účetních systémů a výzkum v této oblasti Ing. Zuzana Křížová, Ph.D.
odborný asistent/odborná asistentka na úvazek 0,75 pro výuku klíčových předmětů zajišťovaných katedrou financí v oblasti finančního řízení a firemních financí, se zvláštním zaměřením na vypracovávání znaleckých posudků, a výzkum v této oblasti Ing. František KALOUDA, CSc., M.B.A.
odborný asistent/odborná asistentka na plný úvazek pro výuku klíčových předmětů zajišťovaných katedrou financí zaměřených na pojišťovnictví, pojistné trhy a zajištění a výzkum v této oblasti Ing. Svatopluk Nečas, Ph.D.
odborný asistent/odborná asistentka na plný úvazek pro výuku klíčových předmětů zajišťovaných katedrou financí zaměřených na finanční účetnictví, mzdové účetnictví, včetně účetních systémů a výzkum v této oblasti Ing. Lucie Semerádová, Ph.D.
Přednosta Neurochirurgické kliniky (m/ž) prof. MUDr. Martin Smrčka, Ph.D., MBA
Lektor/Lektorka Mgr. Jiří Kučera, Ph.D.
Účetní Barbora Knotková
Vrátný/recepční (M/Ž) Bc. Dagmar Čepeláková, Dis.