English Students' Club, z. s. (ESCape)

Filozofická fakulta

O nás

English Students' Club (ESCape) je studentský spolek, který má na Katedře anglistiky a amerikanistiky na Filozofické fakultě dlouholetou tradici. Snažíme se o rozšíření anglického jazyka a anglické kultury mezi studenty jak z katedry, tak z celé MU. Naše akce jsou otevřeny všem studentům MUNI. Komunikačním jazykem je primárně angličtina.

Co je naším posláním?

Naším cílem je sdružovat studenty Katedry anglistiky a amerikanistky, ale také všechny studenty, kteří mají rádi angličtinu a angloamerickou kulturu. Snažíme se vytvořit příjemné místo pro všechny, kteří mají zájem nejen být členy, ale také být součástí katederního a fakultního života, a kteří hledají své místo na univerzitě.

Co děláme

Naší hlavní činností je pořádání kulturních a edukativních událostí pro studenty naší katedry, ale také celé Filozofické fakulty a Masarykovy univerzity. Mezi naše známé každoroční události patří například Book & Bake Sale, Creativity Night, či studentská konference IDEAS. Vydáváme také studentské noviny psané studenty pro studenty s názvem The KAArdian.

Název

English Students' Club, z. s. (ESCape)


Kde nás najdete


Jak nás kontaktovat

esc.english@gmail.com

Eliška Pituchová

předsedkyně

e‑mail:

Bc. Petr Hans

místopředseda

e‑mail:

Adriana Czanner

druhá místopředsedkyně

e‑mail:

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info