gEcon

Ekonomicko-správní fakulta

O nás

Jsme dynamický klub otevřený všem studentům Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity, kteří se nebojí prozkoumávat nové horizonty a rozšiřovat své akademické i sociální obzory. Naším záměrem je vytvořit pestré prostředí, kde se ekonomická teorie potkává s praxí a zábava s učením.

Co je naším posláním?

Naše poslání tkví v propojování lidí - jak těch z Ekonomické fakulty, tak i z celé Masarykovy univerzity. Snažíme se otevřít dveře k novým přátelstvím, prohloubit již existující vztahy a vytvořit silnou komunitu. Věříme, že zábavným a nekonvenčním způsobem lze naučit každého něco nového o ekonomii.

Co děláme

Naše klubová agenda je stejně rozmanitá jako ekonomické teorie. Pořádáme networkingové meety, které zahrnují večery plné pokeru, výjezdy na ekonomické konference, kde se můžete setkat s lidmi, kteří sdílejí váš zájem o ekonomii, a to vše v přátelské a uvolněné atmosféře. Pro milovníky pohybu nabízíme sportovní aktivity, od běhu po túry, protože víme, že dobrá mysl potřebuje zdravé tělo. Pro ty, kdo se chtějí rozvíjet i mimo univerzitní lavice, organizujeme přednášky pro středoškoláky a zastupujeme naši školu na mezinárodních přednáškách. Všechny tyto aktivity jsou zasazeny do kontextu ekonomie, ale nebojte se, zacházíme s ní s nadhledem a špetkou humoru.

Název

gEcon


Kde nás najdete


Jak nás kontaktovat

gecon.club@gmail.com

Marijan Crnkovič

předseda

e‑mail:

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info