Klub Antonína Trýba

Dalším z příhodných míst pro aktivity studentských spolků je Klub Antonína Trýba. Provozovatelem, respektive odpovědnou osobou, je Spolek mediků a prostřednictvím tohoto spolku také probíhají rezervace.

Kde se klub nachází?

Klub Antonína Trýba se nachází na adrese Komenského nám. 2 v Brně. Je to stejná budova, ve které se nachází Centrální počítačová studovna (CPS) či přes kterou se prochází do budovy Lékařské fakulty Masarykovy univerzity. Místnost se nachází v suterénu budovy (vedle skladových prostor).

Kdy mohu klub využít?

Spolek mediků je v tomto ohledu velmi vstřícný, zájemce příliš nelimituje. Může být použit pro hromadné setkání, workshop, přednášku či poradu. Hlavním pravidlem je nerušit ostatní návštěvníky budovy, zanechávat pořádek a dle sjednaného času prostory opustit. Spolek mediků nepožaduje žádnou finanční kompenzaci za zapůjčení prostor.

Jak si klub rezervuji?

Nejprve zkontrolujte Kalendář Trýba na webových stránkách Spolku mediků. Pokud je vámi požadovaný termín volný, pošlete e-mailem stručnou žádost na adresu spravce@spolek.med.muni.cz. Mějte na paměti, že rezervaci je nutné v ideálním případě provést s předstihem dvou až tří týdnů. Klub je běžně přístupný do 22 hodin, výjimečně lze žádat o možnost zůstat v prostorách déle.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info