Masaryk International Medical Students Association (MIMSA)

Lékařská fakulta

O nás

MIMSA je oficiální sdružení studentů, kteří na LF MU studují v anglickém studijním programu všeobecné lékařství. MIMSA je otevřena všem studentům Lékařské fakulty, tedy i studentům programů v českém jazyce. Setkání se zahraničními studenty je dobrou příležitostí, jak navázat přátelství s lidmi jiných národností, procvičit si jazyk a poznat odlišnou mentalitu.

Co je naším posláním?

Naším cílem je vybudovat most mezi studenty, správní radou fakulty, Spolkem mediků Brno, IFMSA a dalšími organizacemi na podporu všech studentů během jejich studia v České republice.

Co děláme

Naše vzdělávací sekce poskytuje studentům konzultace, semináře a doplňkové studijní materiály. Náš společenský tým vedle toho pořádá akce a setkání, na kterých se studenti mohou odreagovat od stresu univerzitního života. Navíc naši zástupci studentů každého ročníku usnadňují komunikaci mezi studentským orgánem a MIMSA. Náš charitativní a sociální tým nabízí studentům možnost být v kontaktu s komunitou Brna a také poskytuje další systém podpory pro studenty.

Název

Masaryk International Medical Students Association (MIMSA)


Kde nás najdete

www.mimsaonline.com/


Jak nás kontaktovat

info@mimsa.cz
+420 549 496 388

MUDr. Sina Skandera

President

e‑mail:

MUDr. Ashwin Manivannan

Vice-President

e‑mail:

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info