Informace o studentském spolku

Nadační fond studentů Filozofické fakulty Masarykovy univerzity

Nadační fond studentů FF MU, z.s.

Filozofická fakulta
Arna Nováka 1
602 00 Brno

Kontaktní osoby: Katarína Urbánková a Kateřina Holíková

telefon: +421 944 229 161, +420 720 243 370
WWW: www.nfsffmu.cz
Facebook: https://www.facebook.com/nfsffmu/

Nadační fond studentů FF MU je největší dobrovolnický spolek na Filozofické fakultě, který má více než dvacetiletou historii. Pořádá různé kulturní a společenské akce, mezi které patří Reprezentační ples FF MUNI, Lampionový průvod, multižánrové festivaly SemestrStart a SemestrEnd a menší akce jako Freeshop, Šifrovačku, turnaje v karetních hrách a deskovkách (např. BANG turnaj) a další. Dále se podílí na seznamovací akci Prvákovinách a od minulého roku má na starosti studentskou MUNI zónu na Majálesu. NFS FF MU sdružuje studenty napříč obory a také propojuje všechny spolky na FF mezi sebou. Kromě toho každý semestr rozdává granty na podporu studentských aktivit na FF. Naší spolkovou místnost najdeš v budově J vedle Krmítka na Filozofické fakultě: Jaselská 201/18, Veveří Brno (vstup před budovu G Gorkého 57/7).

Chceš se přidat? Neváhej nám napsat na naší FB stránku nebo na mail, budeme se těšit.