Re:Views Magazine

Filozofická fakulta

O nás

Re:Views Magazine je online časopis studentů Katedry anglistiky a amerikanistiky. Časopis funguje jako komunikační, informační a popularizační platforma primárně pro studenty KAA, ale obsahem je časopis přístupný všem, kteří rozumí anglicky, tj. ostatním studentům FF, MUNI, zahraničním studentům na MUNI, ale i lidem mimo univerzitu. Díky tomu, že časopis je v angličtině, se jeho obsah stává dostupný širší čtenářské veřejnosti.

Co je naším posláním?

Pravidelným vydáváním časopisu Re:Views Magazine na Katedře anglistiky a amerikanistiky nabízíme studentům možnost publikovat populárně-naučné články relevantní k studovanému odboru, zlepšení organizačních, výzkumných, tvořivých, jazykových a kreativních schopností. Umožňujeme studentům angažovat se nad rámec výuky a naučit se práci v týmu – schopnosti, které studenti zužitkují jak v akademické, tak i v osobní a profesní sféře. Tímto podporujeme studentskou dobrovolnickou činnost a pozitivně reprezentujeme a propagujeme katedru, fakultu a univerzitu.

Co děláme

Čtenářům magazínu nabízíme články na různá témata, recenze a rozhovory vztahující se k anglofonním zemím, jejich jazyku, kultuře a současné politicko-ekonomicko-sociální situaci. Dlouhodobě spolupracujeme se zahraničními korespondenty, mezi studenty tak i mezi akademiky a profesionály. 

Název

Re:Views Magazine


Kde nás najdete

reviewsmagazine.net/


Jak nás kontaktovat

re.views.magazine@gmail.com

Bc. Samuel Chalupka

editor-in-chief

e‑mail:

Mgr. Mariia Kokh

chief of staff

e‑mail:

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info