SEG Student Chapter Masaryk University Brno

Přírodovědecká fakulta

Ústav geologických věd

O nás

SEG Student Chapter Masaryk University Brno je studentský klub studentů ložiskové geologie zaštítěný mezinárodní organizací Society of Economic Geologists (SEG).

Co je naším posláním?

Hlavním posláním klubu je sdružování nadšených geologů a zprostředkovávat jim geolgii v praxi, jako je možnost navštívit těžená ložiska nejen v ČR. Mezi další důležité cíle klubu je spojení studentů a expertů z akademické i profesionální sféry. To umožňuje našim členům pracovat na problémech z praxe již během závěrečných prací a umožňuje tak jejich hladký přesun do profesního života.

Co děláme

Mezi činnost naší Chapter patří především různorodé exkurze do těžených i netěžených dolů a lomů i poznávání zpracovatelských postupů a technologií. Chapter dále organizuje a spolupořádá přednášky, semináře, workshopy a teambuildingové aktivity.

Název

SEG Student Chapter Masaryk University Brno