Spolek pro komunitní zahrady (KoZa MUNI)

Celouniverzitní spolek

O nás

Spolek pro komunitní zahrady byl založen na podzim roku 2021 partou studentů, kteří si řekli, že by bylo fajn mít místo, kde můžete v klidu relaxovat, hrabat se v hlíně a na konci toho všeho si ještě užít vypěstovanou zeleninu.

Co je naším posláním?

Naším cílem je podílet se na naplňování zásady udržitelnosti a šetrnosti k životnímu prostředí v každodenním provozu budov, ve kterých Masarykova univerzita sídlí, a přispět tak k šetrnějšímu nakládání s omezenými přírodními zdroji.

Co děláme

Hlavní činností spolku je zakládání a udržování komunitních zahrad v rámci MUNI, sdružování celé akademické obce a pořádání přednášek a různých workshopů na téma udržitelnost.

Název

Spolek pro komunitní zahrady (KoZa MUNI)

Jak nás kontaktovat

koza.muni@gmail.com