Studentská sekce Mezinárodního politologického ústavu (IIPS)

Fakulta sociálních studií

O nás

Studentská sekce Mezinárodního politologického ústavu je univerzitním spolkem sdružujícím aktivní studenty politologicko-vědních oborů, kteří již nyní uvažují o své budoucí kariéře a studium je pro ně více koníčkem, než povinností.

Co je naším posláním?

Hlavním důvodem existence spolku je profesní rozvoj studentů, jenž je podporován prostřednictvím diskuzí a přednášek expertů z řad akademiků, politiků a dalších zajímavých osobností z celého světa. Tím dáváme studentům možnost proniknout do prostředí, ve kterém budou pravděpodobně působit po absolvování univerzity. Spolek tak vytváří prostor pro navazování kontaktů a seberealizaci svých členů, od nichž se očekává aktivní participace na celkovém chodu spolku a jeho jednotlivých projektech.

Co děláme

Nejvíce etablovanými projekty jsou Kulaté stoly a Masarykovy debaty. Jedná se o přednášky a debaty, kam zveme experty z mnoha různých odvětví. V případě Kulatých stolů přednášejí hosté o tématech zaměřená především na mezinárodní vztahy, diplomacii nebo politiku. Masarykovy debaty se snažíme orientovat pro širší publikum. Mimo veřejné akce také zprostředkováváme bohatý interní program pro členy spolku, kariérní monitoring nebo exkurze do nejrůznějších institucí. Jedná se zejména o mezinárodní organizace a české i zahraniční ambasády.

Název

Studentská sekce Mezinárodního politologického ústavu (IIPS)


Kde nás najdete

www.ssiips.cz/


Jak nás kontaktovat

info@ssiips.cz

Bc. Richard Malý

předseda

e‑mail:

Babette Haluzová

místopředsedkyně

e‑mail:

Bc. Marián Koval

místopředseda

telefon: 549 49 4573
e‑mail:

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info